MENU

SUBSKRYPCJA

Wpisz adres e - mail.


REKLAMA
Wykres WIG20

 
Co ci się w tej witrynie podoba najbardziej?

 

 

 

 

 

 

O AUTORZE
 moje tajemnice ...

...ciężko jest pisać samemu o sobie,
najlepiej robi to ktoś inny...


  Oddaję w Wasze ręce publikacje, które zawierają informacje dzięki którym można się łatwo wzbogacić. Trzeba korzystać z tej wiedzy ostrożnie i z umiarem.
Jestem absolwentem Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej im. K. Pułaskiego. Od lat wykazywałem zainteresowanie do przedmiotów ścisłych jak również do odkrywania tego co nie odkryte i trudne do osiągnięcia. Swoje przemyślenia i obserwacje przelewałem na papier pisząc artykuły do gazet i różnego rodzaju czasopism. Część z nich ujrzała światło dzienne a pozostałe straciły na aktualności lub z nieznanych mi przyczyn nie zostały opublikowane.

Po skończeniu studiów w 2000r rozpocząłem pisanie prac naukowych, skupiając swoją uwagę na finansach przedsiębiorstw. W swojej dotychczasowej pracy mam osiągnięcia w dziedzinie analizy ekonomicznej, strategii przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego. W ostatnim czasie modne stało się pojęcie rozwój regionalny i w tym zakresie mam również swój udział.

  Wszystkich odwiedzających moją stronę zapraszam na forum, gdzie można podzielić się swoimi spostrzeżeniami ewentualnie wyrazić swoją opinię na temat serwisu. W miarę możliwości, co czas pokaże będę starał się rozwijać swoją stronę zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.
Zachęcam do udziału w sondzie, gdyż zależy mi na opinii internautów.
Osoby zainteresowane tematyką giełdy odsyłam do działu aktualności. Znajdują się tu moim zdaniem najbardziej istotne informacje związane z rynkiem kapitałowym.
Jeżeli chcecie otrzymywać na bieżąco informacje z działu aktualności proszę o wpisanie swojego adresu e-mail w okienku subskrypcja.

  Gorąco zachęcam również do robienia zakupów. Zamówienia na publikacje realizuję po pełnym przejściu procesu, potwierdzeniu zamówienia z otrzymanego e-maila i zaksięgowaniu wpłaty na konto. W cenie publikacji uwzględnione zostały koszty przesyłki. Faktury VAT wystawiam na podstawie informacji "faktura VAT" w okienku uwagi formularza zamówienia.
Sprzedaż prezentowanych publikacji pozwoli mi na dalszy rozwój osobowy jak również na zakup nowych materiałów do dalszej pracy zawodowej, nauki i badań.

  Pragnę podziękować za pomoc i realizację tej strony zespołowi programistów firmy E-media Sp. z o.o., jak również Tomkowi W., Grzegorzowi P., Jarosławowi K. i innym, którzy cierpliwie słuchali moich uwag i realizowali projekt do jego ostatecznej wersji. Wiem, że mogę liczyć na Waszą pomoc w kwestiach rozwiązań informatycznych.


 Kontakt e-mail Copyright by P. Skrodzki © 2006r.