MENU

SUBSKRYPCJA

Wpisz adres e - mail.


REKLAMA
Wykres WIG20

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI

 Analiza techniczna jako podstawa podejmowania decyzji

 
Analiza Techniczna jako...  Niniejsza publikacja omawia szereg zagadnień związanych z funkcjonowaniem giełdy, jak również przedstawia analizę techniczną w ujęciu teoretycznym i praktycznym. Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę na GPWwW poznasz wszystkie formacje kreślone na wykresach, ich cechy charakterystyczne i częstotliwość występowania. Dowiesz się jak określać kanały trendowe, kiedy występuje wybicie w górę a kiedy w dół. Osoby, które już inwestują na giełdzie znajdą w publikacji informacje związane z zastosowaniem wskaźników MACD, ROC i RSI.

  Publikacja powstała w 2001 roku, jej fragmenty zostały opublikowane w portalu onet.pl oraz w portalu interia.pl. Aktualnie treść została poszerzona i wzbogacona o nowe informacje. Autor porusza istotne zagadnienia z teorii analizy technicznej. Czytając dowiesz się czym charakteryzuje się giełda, jakie instrumenty posiada w swojej ofercie. Poznasz narzędzia analizy technicznej oraz nabierzesz wiedzy jak je stosować w praktyce.
Publikacja zawiera zagadnienia teoretyczne jak również wiele przykładów zastosowania teorii w praktyce. Wszystko ujęte jest w sposób łatwy do przyswojenia. Doskonale sformułowane wnioski pozwolą na zrozumienie analizy technicznej oraz Twój sukces na giełdzie.
Analiza techniczna jako podstawa podejmowania decyzji to wspaniały przewodnik dla każdego inwestora.
 Kontakt e-mail Copyright by P. Skrodzki © 2006r.